$123 (Negotiable)

Breaking Down Portfolio

Offered by: admin

17 Tem, 17 10:06 am Hover for Location administrator

Contact with

Phone number 6569666 Reply by email

Description

-ehliyet kurslarında teorik olarak verilen motor, ilkyardım ve trafik derslerinin yansıra pratikte sürece adaylarına nasıl araç

-sürüldüğünün öğretildiği şeydir. sürücü adayı aracın direksiyon koltuğunda oturur ve aracı kullanmaya başlar.

benim gibi hiç araba kullanmamış ve nasıl gidiyor bu araba diyerek merak bile etmeyip

-bugün yan koltukta oturan ve sıcaktan bayılma derecesine gelmiş eğitmen yüzünden 5. viteste kamyonun altında kalmaktan son anda kurtulduğum

azımsanamayacak kadar çok sürücü kursunun direksiyon sınavından çat pat kadar araç kullanımı öğrettikleri derstir.  bir sebebi de ehliyetinizi aldıktan sonra aynı veya bir başka

Ders 1-) Panellerin tanıtımı, pedalların tanıtımı ve görevlerinin anlatılması, tüm ayarlar. Uygulamalı anlatım (20-30 dk) Geri kalan sürede öğrenciye uygulatma.

vites büyütmeler.
Düz zeminde dur kalk çalışması, eğimde duruş kalkışlar, U dönüşleri, vites büyütmeler ve hareket halinde vites küçültmeler.
Ders 3.4-) Dönüşle, duruş mesafeleri, fren teknikleri.
Dersin akan trafikte test edilmesi ve uygulanması.
Ders 1.2 Düz zeminde dur-kalk çalışması, U dönüşleri,

Ders 5.6 Trafik Dersleri, levhalara göre dönüşler ve hareket, tüm kalkışlar. Daha yoğun trafik alanlarında çalışma, şerit değiştirmeler, geri manevralar.
Ders 7.8 Çevre yolu ve Otoban çalışmaları ya da öğrencinin sık kullandığı güzergahlar. Dersin akan trafikte tekrarı ve uygulamaların test edilmesi.
Ders 9.10 Park çalışması yapılması, düz geri gidişler, kaldırımlara paralel yanaşmalar, dik giriş ve çıkışlar, iki araç arasına giriş ve çıkışlar park teknikleri.

Short Info