Hizmetlerimiz

Buca’nın en modern, en kaliteli ve en güvenilir kursu olabilmek için 10 Yıldır aralıksız çalışıyoruz. Bu doğrultuda adaylarımızı sadece sürücü belgesi sahibi değil, aynı zamanda bilinçli, sağduyulu ve sorumluluk sahibi örnek birer sürücü olmalarını sağlamak istiyoruz. Öncelikli hedefimiz ise adaylarımıza gerek teorik gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmek için trafik problemlerinde problem çıkaran değil de çözüm üreten örnek sürücüler yetiştirmektir.

01

Motosiklet Ehliyeti

A1 motosiklet ehliyeti alma yaşı 16 ve 125cc-11 kw/14 hp geçmeyen motosiklet.
A2 motosikle ehliteti alma yaşı 18 ve 600cc 12kw/16hp ve 35 kw/47hp
A Tüm motosiklet ehliyetleri alma yaşı 20-24, 36 kw/48hp ve üzeri

02

Otomobil Ehliyeti

B sınıfı yanında artık bir de B1 sınıfı sürücü belgesi olacak. B1 sürücü belgesine sahip kişiler otomatik bites otomobil, minibüs ve kamyonet kullanabilecekler; ama düz vites bir araç kullanamayacaklar. Düz vites kullanabilmek için yine B sınıfı ehliyet gerekecek.

03

Kamyon Ehliyeti

Kamyon veya çekici kullanmak için alınması gereken ehliyet sınıfı C sınıfı ehliyet, ağır yük taşımacılığı yapan sürücülerin alması gereken ehliyet sınıfıdır. C sınıfı ehliyet sahipleri kamyon ve çekici yanı sıra B sınıfına giren, kamyonet, arazi taşıtlar, otomobil ile C1 sınıfına giren araçları kullanabilmektedirler.

04

Otobüs Ehliyeti

D Sınıfı Ehliyet ile 14 kişidenfazla yolcu taşımacılığı için gerekmektedir. D sınıfı ehliyet ile her türlü otobüs kullanılır. 24 yaşından gün alan herkes D Sınıfı Ağır Vasıta otobüs ehliyeti alabilirler.

05

Karavan Çekici Ehliyeti

Karavan bağlayarak kullanabilmek için gerekli belgedir. BE sınıfı ehliyete sahip sürücüler sehiriçi ve şehirlerarası tüm yollarda Karavan yada römorklarıyla seyahat edebilir.

06

Tır Ehliyeti

Tır Sürücü Belgesi, Çekici tipteki araçları kullanabilmeniz için gerekli sürücü belgesidir. Tır ehliyeti alarak, nakliye, hafriyat veya diğer tüm dorseli çekici tipi araçları kullanabilirsiniz. Tır ehliyeti Yeni sürücü belgesi sınıflandırmasına göre CE sınıfı olarak adlandırılmıştır (Eski sınıflandırmada D sınıfıydı)

Özel Direksiyon Dersi​

Uzun zamandır araba kullanmıyorsanız, ehliyetimi aldım ama trafiğe çıkamıyorum diyorsanız bizden alacağınız özel direksiyon dersleri sayesinde kısa sürede trafikteki yerinizi alın… İster manuel ister otomatik vites araçlarla özel direksiyon dersi alarak trafikteki korkularınızı yenebilirsiniz.